Trzecie miejsce chłopców w czwórboju lekkoatletycznym

26 maja 2019

17 maja na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

W zawodach wzięły udział łącznie 23 zespoły, 13 chłopców i 10 drużyn dziewcząt. Była to rekordowa liczba zgłoszonych zespołów w historii zawodów lekkoatletycznych naszego powiatu.

W igrzyskach dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dziewczyny z liczbą 568 punktów zajęły V miejsce  (strata 18 punktów do IV miejsca). Chłopcy zajęli wysokie III miejsce z liczbą 664 punktów i stratą tylko jednego punktu do miejsca drugiego. Pierwsze i drugie miejsce było premiowane awansem na zawody rejonowe.

Skład drużyny dzewcząt i chłopców:

Zofia Maciocha, Kornelia Swacha, Wiktoria Babiarz, Klaudia Szymańska, Hanna Wasąg, Marika Lewczyk, Daniel Wardach, Michał Berdzik, Kacper Burdzań, Jakub Bździuch, Paweł Bryła, Kacper Wasong

Data utworzenia:2019-05-26
Data publikacji:2019-05-26