Wycieczka do Krakowa

12 czerwca 2019

W dniach 27-28 maja uczniowie klas ósmych naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i Energylandii w Zatorze.

W poniedziałkowy ranek wycieczkowy autobus zabrał ósmoklasistów w długo wyczekiwaną podróż. Pierwszym punktem wycieczki był spacer po pięknym krakowskim rynku, który zakończył się obiadem. Następnie autobus przewiózł uczniów do aquaparku, gdzie jednaczęść oddała się wodnym harcom, druga zaś relaksowała się na seansie w pobliskim kinie. Na tym zakończyła się wizyta w Krakowie. Na nocleg nasza grupa udała się do Międzybrodzia Bialskiego. Po miłym pobycie w letniskowych domkach we wtorek rano ekipa ósmoklasistów przemieściła się do Energylandii w Zatorze. Choć pogoda próbowała popsuć plany i humory, większość uczestników wycieczki nie poddała się tej aurze i w szale zabawy skorzystała ze wszystkich atrakcji parku. Uczniowie wrócili z wyjazdu zadowoleni i napełnieni pozytywną energią.

Opiekunami na wycieczce byli wychowawcy klas ósmych - p. Małgorzata Podolak i p. Artur Parzych, oraz p. Ewa Kapusta.

Data utworzenia:2019-06-12
Data publikacji:2019-06-12