Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2019

Dnia 2 września na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie Pierwszym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od zaśpiewania hymnu państwowego, po którym głos zabrał Dyrektor Szkoły. Pan Krzysztof Kwiatkowski powitał wszystkich zgromadzonych uczniów, nauczycieli, rodziców, wójta Gminy Aleksandrów, a przede wszystkim pierwszoklasistów- najmłodszych uczestników tej uroczystości. Po przemówieniu odbyła się modlitwa odprawiona przez ks. Jarosława Kędrę, o dobre przeżycie nowego roku szkolnego.

Następnie uczennice klas szóstych, siódmych i ósmych pod opieką pani Tarnowskiej, Otkała i Brodziak przedstawiły część artystyczną nawiązaną do wydarzeń z II wojny światowej. Ponadto uczennice klas szóstych zaprezentowały piękny taniec do muzyki patriotycznej, który przygotowała i opracowała Gabriela Żmuda.

Po części artystycznej, modlitwie i przemówieniach uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim uczniom naszej szkoły, w szczególności tym, którzy zaczynają naukę życzymy spełnienia marzeń  oraz jak najlepszych wyników w nauce w nowo rozpoczętym roku szkolnym.

Data utworzenia:2019-09-02
Data publikacji:2019-09-02