Konkurs języka angielskiego "ENGLISH VOCABULARY EXPERTS”

24 października 2019

Od października 2019 roku w naszej szkole trwa konkurs z języka angielskiego dla klas od V- VIII.

Konkurs ma charakter ciągły i trwa do maja 2020 roku. Celem konkursu jest wyłonienie ucznia- Szkolnego Eksperta Słówek Angielskich w roku szkolnym 2019/2020. Każdego miesiąca uczniowie klas VIII  mają za zadanie wysłuchać, przetłumaczyć i  zapisać poprawnie 30 słówek wymawianych przez  nauczyciela w języku angielskim, a następnie zapisać i  przetłumaczyć 30 słówek polskich  na język angielski. Maksymalna liczba punktów w miesiącu 60. Liczba słówek dla klas V- VI to 20. Co miesiąc wyłaniamy Eksperta Miesiąca.

Organizator konkursu nauczyciel języka angielskiego: Małgorzata Wasong.

Data utworzenia:2019-10-24
Data publikacji:2019-10-24