Finał XVII Regionalnego Konkursu Historycznego w Zamościu

1 grudnia 2019

20 XI 2019 w ZSP nr4 w Zamościu odbył się finał XVII Regionalnego Konkursu Historycznego z tematu „Kampania polska 1939r na Zamojszczyźnie”.

Konkurs odbywał się pod patronatem IPN oraz organizacji kombatanckich. Udział w konkursie zadeklarowało 10 szkół. W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych II miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły. W skład drużyny wchodzili:

1. Jakub Bojaryn z klasy VIIIa

2. Adam Tarnowski z klasy VIIb

3. Mateusz Bździuch z klasy VIIb

Uczniów do konkursu przygotowywała Anna Tarnowska.

• Powiększ zdjęcie Na pierwszym planie test z zadaniami rozwiązuje Mateusz Bździuch z kl VIIb, z tyłu siedzi Jakub Bojaryn z klasy VIIIa

• Powiększ zdjęcie W środkowym rzędzie nad rozwiązaniami rozmyśla Adam Tarnowski z klasy VIIb.

W środkowym rzędzie nad rozwiązaniami rozmyśla Adam Tarnowski z klasy VIIb.

• Powiększ zdjęcie Nasz drużyna posila się po rozwiązaniu zadań.

Nasz drużyna posila się po rozwiązaniu zadań.

Data utworzenia:2019-12-01
Data publikacji:2019-12-01