Wycieczka klasy V a do Rzeszowa

9 grudnia 2019

W poniedziałek 9-go grudnia o godzinie 7:30 uczniowie z klasy V a wraz z opiekunami wyjechali na mikołajkową wycieczkę do Rzeszowa.

Celem wycieczki było wyrabianie wrażliwości estetycznej poprzez odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz zachęcenie do ciekawego, aktywnego spędzania czasu wolnego. Pierwszym punktem wycieczki był park Trampolin Fly Park. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, dzięki którym kształtowali zdolności swojego organizmu m. in. siłę, koordynację ruchową czy gibkość.

Po dwugodzinnej zabawie wszyscy ruszyli do Galerii Rzeszów, gdzie najpierw posililiśmy się, a później obejrzeliśmy film pt. „Był sobie pies 2”. Film przedstawiał historię psa Beili, który dostał od swojego pana Itana cel, aby opiekował się jego wnuczką. Z biegiem czasu wnuczka dorastała, a wyzwania dla psa były coraz większe. Film był bardzo sentymentalny i wzruszający co można było zauważyć na twarzach większości uczniów.

Do Aleksandrowa uczniowie wrócili o 18:20 w świetnych humorach, napełnieni pozytywną energią.

Data utworzenia:2019-12-09
Data publikacji:2019-12-09