"Bezpieczne wakacje"- spotkanie z policjantem

18 czerwca 2018

Dnia 12 czerwca 2018 roku w  Szkole Podstawowej w Aleksandrowie odbyło się spotkanie dla klas I-III z fukcjonariuszami policji w Biłgoraju.

Spotkanie dotyczyło prawidłowych zachowań oraz postaw  uczniów w czasie zbilżających się wakacji. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze,  przechodzenia przez jezdnię, omówili sposoby zachowania się, gdy nas zaczepi obca osoba lub gdy się zgubimy. Przypomnieli również uczniom zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku. Funkcjonariusze przestrzegali przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.
 Po krótkniej, lecz treściwej prelekcji uczniowie mieli czas na zadanie kilku pytań policjantom.

Data utworzenia:2018-06-18
Data publikacji:2018-06-18