Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

10 grudnia 2019

We wtorek 10 grugnia o godzinie 15:30 na gimnastycznej w Aleksandrowie Pierwszym odbył się Szkolny Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej.

Celem turnieju była popularyzacja piłki ręcznej, kształtowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz wyłonienie najlepszej mieszanej drużyny w szkole w kategorii klas IV- VI oraz VII- VIII. W rozgrywkach wzięło udział 38 uczniów z czego powstały cztery drużyny w kategorii młodszej oraz trzy drużyny w kategorii starszej. Po ponad dwugodzinnej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców turnieju.

W kategorii starszej wygrała drużyna w składzie: Bździuch Mateusz VII b, Wasong Kacper VII b, Muca Jaromir VII b, Berdzik Michał VII a, oraz Pawłowski Dawid VIII b. Najlepszym strzelcem został Hubert Marciniak z kl. VIII a (12 bramek), natomiast najlepszym bramkarzem turnieju Dawid Pawłowski.

W kategorii klas IV- VI wygrała drużyna w składzie: Bździuch Tomasz VI c, Bielak Gabriel VI a, Kusiak Dawid VI a, Kołodziejczyk Bartłomiej V b, Bździuch Bartłomiej VI b.

Królem strzelców został Miłosz Jastrzębski z kl. VI c (15 bramek). Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Bartłomiej Bździuch.

Klasy IV- VI

I miejsce: Bździuch Tomasz VI c, Bielak Gabriel VI a, Kusiak Dawid VI a, Kołodziejczyk Bartłomiej V b, Bździuch Bartłomiej VI b.

II miejsce: Miłosz Jastrzębski VI c, Błażej Pierzchała VI c, Szymański Kacper VI a, Ziomek Przemysław VI a,  Jastrzębski Maksymilian V c, Grochowicz Dawid V b

III miejsce: Kulik Samuel V a, Skowroński Miłosz VI b, Swacha Karol VI a, Bździuch Wiktor V a, Naklicki Daniel IV a

IV miejsce: Szcząchor Igor VI a, Małek Hubert VI a, Adamowicz Krystian VI a, Kwiatkowski Marcin V a, Bochniak Szymon V a, Kukiełka Lena V c

Król strzelców: Miłosz Jastrzębski