11 LISTOPADA

25 listopada 2019

Dnia 8 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie Pierwszym odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Oficjalną część akademii rozpoczęto o godzinie 11:11 uroczystym odśpiewaniem Hymnu Polski przez wszystkich uczniów.

Uczniowie klas III przygotowali ciekawy rys historyczny opowiadający o losach udręczonej Ojczyzny. Dzięki temu wszyscy mogli przypomnieć sobie trudną i krwawą historię narodową. Podkreśleniem tego święta było radosne i refleksyjne odśpiewanie pieśni patriotycznych. Mamy nadzieję, że to skłoniło wielu uczniów do głębszych przemyśleń, jak ważny jest fakt, że możemy uczyć się w wolnym kraju, swobodnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Data utworzenia:2019-11-25
Data publikacji:2019-11-25