„Mistrzowie Teatru”- konkurs realizowany w ramach innowacji pedagogicznej.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 stycznia 2020

W miniony czwartek, tj. 9 stycznia 2020 roku, w naszej szkole odbył się konkurs anglojęzycznych scenek sytuacyjnych pod nazwą ,,Mistrzowie Teatru".

Uczniowie klas piątych prezentowali przed jurorami ogrom pracy, jaką włożyli w przygotowanie krótkich dialogów sytuacyjnych prowadzonych w sklepie, restauracji  i bibliotece. A wszystkie rozmowy wybrzmiały w jezyku angielskim! Każdy uczeń klasy V a i V c wcielił się w rolę scenografa, reżysera i aktora  swojej scenki.

 

Konkurs odbył się w czasie trwania lekcji  języka polskiego i angielskiego, które miały charakter zajęć otwartych. Konkurs ubogaciła obecność rodziców, za co serdecznie im dziękujemy.

 

W czasie obrad jury Filip Bujok zajął czas publiczności i uczestnikom konkursu - zaprezentował piosenkę „ Snow is Falling”.

 

Jury w składzie: Dorota Lipian - wicedyrektor szkoły, Anna Kwiatkowska i Małgorzata Wasong miało trudne zadanie, ale ostatecznie tytuł „Mistrzów Teatru” otrzymali: Marcin Kwiatkowski i Kacper Szponar. Gratulujemy!!!

 

 

Od 14 do 27 stycznia  filmiki z konkursu zostaną opublikowane na stronie Facebook Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowowie. Można oddawać swój głos wciskając „like” pod udostępnionymi scenkami. Uczniowie walczą o „ Wyróżnienie Publiczności”. Ilość like’ ów decyduje o wygranej.  Serdecznie zapraszamy do głosowania.

 

Organizatorzy konkursu: Małgorzata Wasong, Anna Kwiatkowska, Ewa Jastrzębska

 

 

W załączeniu Regulamin Konkursu” Mistrzowie Teatru”

 Regulamin (kliknij tutaj)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-01-14
Data publikacji:2020-01-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1671