Choinka szkolna

2 lutego 2020

W czwartek 30-go stycznia w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie Pierwszym odbyła się uroczysta choinka. Zabawę choinkową przygotowała Rada Rodziców wraz z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na imprezę karnawałową, przygotowywali ozdoby i stroili swoje klasy pięknymi kolorowymi dekoracjami. Salę gimnastyczną udekorowały klasy VII pod opieką swoich wychowawczyń.

Choinka była podzielona na dwie częsci. Młodsi uczniowie - z klas I-III-bawili się od 11-15 wraz z DJ-em i animatorami, którzy prowadzili różnego rodzaju zabawy. Klasy IV-VIII swoją imprezę rozpoczęły o godzinie 16, a zakończyły o 21. Uczniowie świetnie się bawili przy muzyce DJ Domina z Aleksandrowa.  Do zabawy włączyli się również nauczyciele i  rodzice.

W trakcie trwania imprezy mogliśmy zobaczyć choreografię taneczną wykonaną przez uczennice klas VI pod opieką Gabrieli Żmudy oraz posłuchać piosenek śpiewanych przez szkolny zespół Piccolo. Uczniowie, którzy przez pewien czas oglądali swoje koleżanki mieli również możliwość zatańczyć razem z nimi. Gabriela poprowadziła animację, dzięki której uczniowie poznali podstawowe kroki Zumby. Taniec cieszył się dużą popularnością, wiele osób wyszło na parkiet, aby spróbowac swoich sił w tym energetycznym tańcu. Sprawiło to wszystkim wiele radości.

Dyskoteka choinkowa była okazją do wesołej zabawy oraz spotkania się całej społeczności szkolnej.

Data utworzenia:2020-02-02
Data publikacji:2020-02-02