Warsztaty preorientacji zawodowej w ZSZiO w Biłgoraju

7 lutego 2020

Uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami: panią Marią Ćmil i panią Anną Tarnowską  oraz doradcą zawodowym Eweliną Skałecką mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach zawodowych zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

W minioną środę mogli „z bliska” zobaczyć, jak wygląda nauka konkretnego zawodu. Warsztaty miały na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, przybliżenie placówki, ale przede wszystkim zapoznanie uczniów z możliwościami dalszego kształcenia zawodowego. Uczniowie wzięli udział w warsztatach modowych, handlowych, mechanicznych, organizacji reklamy, kelnerskich, gastronomicznych, turystycznych, hotelarskich i fryzjerskich. Była to doskonała okazja, by w praktyce zobaczyć, jak wygląda nauka konkretnego zawodu. Uczniowie mieli okazję nie tylko poznać specyfikę poszczególnych zawodów, ale także sprawdzić własne umiejętności w kierunkach kształcenia oferowanych przez ZSZ i O w Biłgoraju.

Więcej informacji o szkole i warsztatach pod linkiem https://pl-pl.facebook.com/zsziobilgoraj

Data utworzenia:2020-02-07
Data publikacji:2020-02-07