Trzecie miejsce dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach piłki ręcznej

15 marca 2018

W dniu dzisiejszym tj. 15 marca 2018 zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Księżpolu...

W turnieju wzięło udział pięć zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z Księżpola, Obszy, Biłgoraja, Frampola oraz Aleksandrowa. Reprezentantki naszej szkoły trafiły do grupy składającej się z trzech drużyn: ZS Księżpol, SP 1 Biłgoraj oraz SP Aleksandrów. W grupie drugiej rywalizowały dziewczyny ze SP w Obszy oraz SP we Frampolu. Jedno zwycięstwo oraz jedna porażka w grupie dała możliwość rywalizacji tylko o trzecie miejsce w całym turnieju. Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę pokonały w ostatnim spotkaniu SP w Obszy i tym samym zajęły trzecie miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej.

Skład zespołu: Agnieszka Tracz, Martyna Kozak, Milena Dziwura, Martyna Margol, Daria Karczmarzyk, Martyna Surmacz, Gabriela Torba, Milena Bździuch, Martyna Harasiuk, Patrycja Kwiatkowska, Faustyna Mazurek, Mnich Aleksandra, Adamowicz Natalia, Klaudia Pyzio

Data utworzenia:2018-03-15
Data publikacji:2018-03-15