Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/20
We wtorek 11-go lutego odbył się apel podsumowujący pierwsze pórocze roku szkolnego 2019/2020.
Uczniowie klas I-V oraz VI-VIII zebrali się w salach gimnastycznych w Aleksandrowie Pierwszym i Trzecim, aby podsumować wyniki pierwszego semestru nauki. Wyróżniono uczniów z nawyższą średnią ocen oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem. Nie zapomniano o szkolnych sportowcach, a także osobach, które dobrze zaprezentowały się w konkursach przedmiotowych i artystycznych. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów.
Najwyższą średnią ocen w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020 uzyskali:
Jastrzębski Maksymilian- 5,42 Zofia Maciocha- 5,36 Marcelin Kukiełka- 5,33
Klasa I „A"
100% frekwencja
Bielec Filip, Muca Jagoda, Gontarz Milena
Klasa I „B”
100% frekwencja
Bujok Leon, Bździuch Józefina, Bździuch Norbert, Rozmyślak Maciej, Tarnowska Joanna
Klasa II „A”
Uczniowie wyróżnieni: Bździuch Roksana, Kołodziej Julia, Kusiak Zuzanna, Nizio Szymon, Siudak Patryk, Wszoła Amelia, Zaryczny Weronika, Ziomek Zuzanna
100% frekwencja
Adamowicz Sebastian, Bździuch Dominik, Kołodziej Julia, Kusiak Zuzanna, Mazurek Marcel, Siudak Patryk
Klasa II „B”
Uczniowie wyróżnieni: Bil Michał, Bździuch Gabriela, Jakób Judyta, Koszarna Zofia, Nowak Miłosz, Podolak Martyna, Szymanik Julia, Wasong Jakub
100% frekwencja
Chmura Gabriela, Rybak Lena
Klasa III „A”
Uczniowie wyróżnieni: Bździuch Gracjan, Bździuch Izabela, Górniak Natalia, Łokaj Izabela, Maciocha Konrad, Michońska Julia
100% frekwencja
Błażyński Marcek, Bździuch Izabela, Bździuch Maja, Michońska Julia, Sendyk Jakub
Klasa III „B”
Uczniowie wyróżnieni: Augustyniak Paulina, Bździuch Lena, Droździel Maja, Kukiełka Szymon, Kulanica Antoni, Marzec Jakub, Rykowska Izabela, Wardach Kamil
100% frekwencja
Droździel Maja, Marzec Jakub, Wardach Kamil
Klasa IV „A”
Uczniowie wyróżnieni: Surmacz Szymon 5,00; Bździuch Magdalena 4,91; Gontarz Zuzanna 4,82
100% frekwencja
Bździuch Magdalena, Gontarz Zuzanna, Naklicki Daniel
Klasa V „A”
Uczniowie wyróżnieni: Kutryn Paweł 4,92; Kwiatkowski Marcin 4,83; Bździuch Wiktor 4,75; Szponar Kacper 4,75
100% frekwencja
Bochniak Szymon
Klasa V B
Uczniowie wyróżnieni: Kukiełka Marcelin 5,33; Kusiak Aleksandra 5,17; Bździuch Mateusz 4,92
100% frekwencja
Adamowicz Julia, Garbacz Szymon, Grochowicz Dawid, Sprysak Izabela
Klasa V C
Uczniowie wyróżnieni: Jastrzębski Maksymilian 5,42; Blanka Biały 4,92; Bujok Filip 4,92;Ćmiel Eliza 4,92; Jakób Zuzanna 4,75
100% frekwencja
Bujok Filip
Klasa VI A
Uczniowie wyróżnieni: Kusiak Michał 5,08; Szcząchor Igor 5,08; Ziomek Przemysław 5,00
100% frekwencja
Kusiak Dawid, Szymański Kacper, Ziomek Przemysław
Klasa VI B
Uczniowie wyróżnieni: Kukiełka Amelia 5,08; Babiarz Wiktoria 5,00; Garbacz Lena 4,83
100% frekwencja
Babiarz Wiktoria, Bochniak Błażej, Droździel Amelia, Kwiatkowska Julia, Larwa Amelia
Klasa VI C
Uczniowie wyróżnieni: Wasąg Hanna 5,17; Jastrzębski Miłosz 5,08; Koszarna Julia 5,00; Nowak Andżelika 5,00; Kłos Gabriela 4,83; Kulanica Martyna 4,83; Jastrzębska Nikola 4,75
100% frekwencja
Koszarna Julia; Palikot Magdalena
Klasa VII A
Uczniowie wyróżnieni: Adamowicz Jakub 4,93; Szymańska Klaudia 4,79
100% frekwencja
Berdzik Michał, Koman Natalia, Palikot Aleksandra, Pękala Bartłomiej
Klasa VII B
Uczniowie wyróżnieni: Maciocha Zofia 5,36; Miarowska Karolina 5,07; Kaczorowska Natalia 5,00; Bździuch Magdalena 4,79; Tracz Weronika 4,79
100% frekwencja
Bryła Paweł, Miarowska Karolina
Klasa VIII A
Uczniowie wyróżnieni: Michońska Milena 5,21; Kozak Martyna 4,86
100% frekwencja
Kozak Martyna
Klasa VIII „B”
Uczniowie wyróżnieni: Tracz Natalia 5,15; Tracz Agnieszka 5,14
100% frekwencja
Adamowicz Natalia, Pawłowski Dawid, Pintal Paweł
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2020-02-16 |
Data publikacji: | 2020-02-16 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | |
Liczba odwiedzin: | 2932 |