Informacja dla Uczniów klas ósmych i ich Rodziców

21 maja 2020

Uczniowie klas ósmych!

1. Od 25 maja 2020r. (najbliższy poniedziałek) za zgodą rodziców, będziecie mieli możliwość uczestniczenia w konsultacjach przedegzaminacyjnych w budynkach Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie.
  2. Konsultacje dla klasy VIIIa będą odbywały się w budynku SP w Aleksandrowie Pierwszym, natomiast dla klasy VIIIb w budynku SP w Aleksandrowie Trzecim.
  3. Jeśli Wasi rodzice wyrażą zgodę na zajęcia, zobowiązani będą do wysłania wychowawcom informacji następującej treści: Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……..... w konsultacjach przedegzaminacyjnych w budynku Szkoły Podstawowej i zobowiązuję się do jego przyprowadzenia i odbioru.  (Zgodę należy przesłać drogą elektroniczną do 24 maja 2020r.)
  4. Jeśli chcesz wziąć udział w konsultacjach z przedmiotu, który nie został uwzględniony w harmonogramie, zgłoś to wychowawcy.
  5. Nie umawiaj się, jeśli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie.
  6. Szkoła będzie przestrzegać wytycznych GIS, MZ i MEN, z którymi należy się zapoznać https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men - konsultacje z nauczycielami w szkole.
  7. W budynku szkoły zachowaj wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa i higieny.
  8. Harmonogram konsultacji:

klasa VIIIa