Karolina Miarowska Laureatką Regionalnego Konkursu Wiedzy "Jan Paweł II"!

14 stycznia 2021

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II zorganizowany został przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu, a przystąpili do niego uczniowie klas siódmych i ósmych  z czterech powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego.

Konkurs odbywał się w ramach projektu JAN PAWEŁ II I ZAMOJSZCZYZNA.  Miał na celu włączenie się w obchody Roku 2020 Świętego Jana Pawła II, uczczenie 100. rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II oraz popularyzację wiedzy o jego życiu, twórczości  i nauczaniu.

Konkurs odbył się 30 października 2020 roku drogą elektroniczną - poprzez aplikację Quizizziz, a przystąpiło do niego czterech uczniów naszej szkoły:   Gabriel Bielak z kl. VII a, Magdalena Gmyz z kl. VII b, Julia Kwiatkowska z kl. VII b oraz Karolina Miarowska  z kl. VIII b. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, ale zwycięzca był tylko jeden.

Karolina Miarowska  z  zadaniami poradziła sobie najlepiej i zajęła I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Jan Paweł II”

Gratulujemy sukcesu!

Uczniów do konkursu przygotowywały: Jadwiga Brodziak,  Anna Kwiatkowska