Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2020/2021

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
1 lipca 2021

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa

Imiona i nazwiska uczniów

1a

Hanna Adamowicz, Szymon Bajek, Karol Bielec, Piotr Głazowski, Antoni Grabias, Alan Kawka, Kamila Kołodziej, Maja Kusiak, Lena Kuźniar, Alicja Mich, Lena Przytuła, Tymon Szcząchor

1b

Hubert Góra, Oliwia Harasiuk, Jakub Kaczorowski, Piotr Kupczak, Marcel Lewczyk, Kacper Maciocha, Piotr Michoński, Miłosz Nizio, Karol Palikot, Marcelina Rataj, Viktoriia Samborska, Maja Surmacz, Kornelia Wardach

2a

Filip Bielec, Milena Gontarz, Konrad Kutryn, Oliwier Bielak, Oskar Styczyński, Natan Kawka, Zofia Osuch, Kornelia Bździuch, Jagoda Muca, Milena Robak, Kalina Kapka

2b

Leon Bujok, Błażej Kłos, Michał Kukiełka, Maciej Rozmyślak, Mikołaj Różański, Mikołaj Tokarz, Liliana Surmacz

3a

Roksana Bździuch, Julia Kołodziej, Zuzanna Kusiak, Marcel Mazurek, Szymon Nizio, Patryk Siudak, Weronika Zaryczny

3b

Michał Bil, Gabriela Bździuch, Milena Koszarna, Zofia Koszarna, Magdalena Mnich, Miłosz Nowak, Martyna Podolak, Julia Szymanik, Jakub Wasong

 

 Klasy IV - VIII

Klasa

Imiona i nazwiska uczniów

Średnia ocen

4a

Izabela Bździuch

5,27

Maja Bździuch

5,18

Julia Michońska

5,18

Natalia Górniak

5,09

Lena Karczmarzyk

5,09

Gracjan Bździuch

5,09

Izabela Łokaj

5,00

Jakub Sendyk

5,00

Konrad Maciocha

5,00

Bartosz Kwiatkowski

4,82

4b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lena Bździuch

5,18

Maja Droździel

5,18

Izabela Rykowska

5,18

Paulina Augustyniak

5,09

Antoni Kulanica

5,09

Jakub Marzec

5,09

Sara Kościelska

5,00

Szymon Kukiełka

5,00

Emilia Kukiełka

4,91

Filip Kukiełka

4,82

5a

Szymon Surmacz

5,33

Magdalena Bździuch

5,25

Aleksander Komada

5,08

Zuzanna Gontarz

4,75

6a

Wiktor Bździuch

5,41

Marcin Kwiatkowski

5,33

Paweł Kutryn

5,08

Kacper Szponar

5,08

Nikola Harasiuk

5,00

Samuel Kulik

4,92

Sebastian Kotwica

4,83

6b

Marcelin Kukiełka

5,42

Mateusz Bździuch

5,33

Amelia Bura

5,17

Aleksandra Kusiak

5,00

Szymon Garbacz

4,92

6c

Maksymilian Jastrzębski

5,67

Eliza Ćmiel

5,42

Blanka Biały

5,25

Milena Maciocha

5,17

Julia Grochowicz

5,09

Filip Bujok

5,08

Alicja Bździuch

5,08

Natalia Bździuch

5,00

Lidia Rataj

5,00

Hubert Michoński

5,00

Lena Kukiełka

4,92

Jakub Bielak

4,75

7a

Igor Szcząchor

5,64

Krystian Adamowicz

5,00

Michał Kusiak

5,00

Przemysław Ziomek

4,93

Gabriel Bielak

4,86

7b

Wiktoria Babiarz

5,29

Lena Garbacz

4,79

Amelia Kukiełka

5,07

Zuzanna Kukiełka

4,79

Julia Kwiatkowska

5,07

Amelia Larwa

4,93

Angelika Spustek

4,86

7c

Miłosz Jastrzębski

5,43

Gabriela Kłos

5,36

Hanna Wasąg

5,29

Nikola Jastrzębska

5,21

Julia Koszarna

5,21

Martyna Kulanica

5,07

Andżelika Nowak

5,07

Marika Lewczyk

5,07

Sabrina Wasong

5,07

8a

Jakub Adamowicz

5,06

Karolina Maciocha

4,94

Klaudia Szymańska

4,89

8b

Zofia Maciocha

5,4

Karolina Miarowska

5,3

Magdalena Bździuch

5,2

Natalia Kaczorowska

5,2

Jaromir Muca

5,2

Weronika Tracz

5,2

Karolina Skubis

5,1

Amelia Bajek

4,9

Rafał Brodziak

4,9

Weronika Maciocha

4,9

AdamTarnowski

4,9

Emilia Ćmil

4,8

Kacper Wasong

4,8

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-07-01
Data publikacji:2021-07-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:727