Znajomość języków obcych kluczem do sukcesu

1 lutego 2022

Od początku II semestru roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna pt. "Znajomość języków obcych kluczem do sukcesu",  którą wdrażają p. Ewelina Skałecka (nauczycielka informatyki) i p. Małgorzata Szwajka (nauczycielka języka angielskiego).

W innowacji biorą udział uczniowie klasy Vb, którzy w nowatorski sposób, wykorzystując platformę Insta.Ling, poznają i utrwalają nowe słówka z języka angielskiego.

Od początku wdrażania innowacji Insta.Ling pozwala nauczycielowi na obiektywną ocenę systematyczności pracy ucznia w domu. Nauczyciel ma dostęp do raportu systematyczności, który pokazuje, którego dnia dany uczeń pracował. Udział w tym programie wpływa na poprawę poziomu przyswajania słówek przez uczniów oraz zwiększenie ich pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Uczniowie codziennie logują się do Insta.Ling  i wykonują powtórkę około 20 słówek. Po każdej wykonanej sesji uczniowie dostają raporty z systematyczności i postępów pracy.

Data utworzenia:2022-02-01
Data publikacji:2022-02-01