Finałowy Turniej Powiatowy BRD w Biłgoraju

23 kwietnia 2022

W dniach 21 i 22 kwietnia 2022 r nasi uczniowie uczestniczyli w Finałowym Turnieju Powiatowym BRD w Biłgoraju. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, a także umiejętnościami praktycznymi związanymi z pierwszą pomocą przedmedyczną oraz umiejętnościami związanymi z jazdą na rowerze, a także zachowań w ruchu ulicznym.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 27 uczestników z 8 szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych. Szkołę Podstawową w Aleksandrowie reprezentowało siedmioro wychowanków przygotowanych przez nauczyciela techniki Ewelinę Skałecką.

Grupę I (klasy IV – V) w składzie Zuzanna Kusiak, Izabela Bździuch, Filip Bryła i Bartosz Kwiatkowski – która zajęła II miejsce.

Grupę II (klasy VI – VIII) w składzie Maksymilian Jastrzębski, Miłosz Skowroński i Dawid Paczos – która zajęła IV miejsce.

Na szczególną uwagę zasługuje Bartosz Kwiatkowski uczeń klasy Va, który zajął I miejsce w kwalifikacji indywidualnej.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody, a szkoła wzbogaciła się o kolejny puchar.

Data utworzenia:2022-04-23
Data publikacji:2022-04-23