Dyskoteka Andrzejkowa!

2 grudnia 2018

29 listopada w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie odbyła się dyskoteka andrzejkowa.

Dyskoteka była podzielona na klasy młodsze I-III i klasy starsze IV-VIII. Młodsi uczniowie bawili się na małej stali gimnastycznej od 11.00 do 13.00 natomiast starsi na dużej sali od 16.00 do 19.30. Tak jak we wcześniejszych latach, tak i w tym roku uczniowie klas młodszych i starszych jako „bilet wstępu” przynosili słodycze oraz artykuły szkolne, z których będą robione paczki i przekazywane w mikołajki najbardziej potrzebującym dzieciom w naszej okolicy. Uczniowie klas szóstych podczas dyskoteki szkolnej przygotowali i przeprowadzali w swoich salach lekcyjnych wróżby andrzejkowe. Oprócz wróżb uczniowie mogli kupić pyszne babeczki i kruche ciasteczka pieczone przez szóstoklasistów i ich rodziców. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciastek będą przekazane na Igę z Biłgoraja, która zachorowała na rdzeniowy zanik mięśni. Uczniowie świetnie się bawili przy muzyce naszych szkolnych Dj-ów z klasy ósmej: Michała Kołodziejczyka, Bartosza Skowrońskiego i PAtryka Czusza, którzy obsługiwali sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

Data utworzenia:2018-12-02
Data publikacji:2018-12-02