Klasy czwarte świętowały mikołajki w Biłgoraju.

6 grudnia 2018

6 grudnia o godzinie 8.00 uczniowie klas czwartych wyruszyli na wycieczkę do Biłgoraja...

Pierwszym punktem  wyjazdu był seans filmowy w Biłgorajskim Centrum Kultury pt. Pettson i Findus- Najlepsza Gwiazdka. Film opowiadał o przygodach tytułowych bohaterów. Pettson i jego koci przyjaciel mieli do zrealizowania wiele przedświątecznych obowiązków, lecz od samego początku wszystko szło nie tak jak powinno. Świąteczne plany popsuła śnieżyca, a uparty Pettson nie chciał przyjąć pomocy od sąsiadów więc jego kot postanowił, że załatwi wszystkie przedświąteczne sprawy sam.

Po wyjściu z kina wszyscy udali się do pobliskiej pizzerii na ciepły posiłek. W lokalu uczniowie świetnie się bawili, gdyż mieli okazję rywalizować ze sobą w gry zręcznościowe takie jak dart, ice hokey czy piłkarzyki.  Do domów wróciliśmy ok. 12.30 w doskonałych humorach uznając mikołajkowy wyjazd za bardzo udany.

Data utworzenia:2018-12-06
Data publikacji:2018-12-06