II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

9 grudnia 2018

7-go grudnia o godzinie 15.20 uczniowie Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie rozpoczęli zmagania w II Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Celem turnieju było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, popularyzacja tenisa stołowego oraz wyłonienie najlepszych zawodników w II Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej był podzielony na trzy kategorie: kl. IV-VI dziewczyny, IV-VI chłopcy i VII-VIII chłopcy.  W zawodach wzięło udział łącznie 21 uczniów, a najliczniejszą grupę stanowili chłopcy z klas IV-VI. Po niespełna dwóch godzinach rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni przez Pana Dyrektora i Pana Łukasza Gancarza pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami. Po turnieju zostało wykonane okolicznościowe zdjęcie.

IV-VI dziewczyny:

1.Kornelia Swacha