Sukcesy uczniów na Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
25 kwietnia 2023

We wtorek 25-go kwietnia na pływalni ZSBiO w Biłgoraju odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego.

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-100826.jpg?noc=1682437105

W rywalizacji wzięło udział około 250 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie byli podzieleni na kategorie wiekowe (kl. I-III, IV-VII, VII- VIII), płeć oraz zawodników nietrenujących i trenujących w klubach sportowych. Uczestnicy rywalizowali indywidualnie oraz w sztafetach 4x 25m. Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej otrzymało dyplomy, medale i upominek ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.  

Szkołę Podstawową w Aleksandrowie reprezentowało 25 uczniów z klas I- VIII. W każdej kategorii wiekowej udało się wywalczyć miejsce na podium.

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-100848.jpg?noc=1682437105

Klasy I-III

Z klas I- III wicemistrzem powiatu został Kacper Maciocha.   

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-114438.jpg?noc=1682437237

Zawodnicy trenujący:

Ala Kukiełka I b, Marcel Kozyra II b, Natan Bielak II b, Jonatan Wnuk II b

Sztafeta 4x 25m I-III- trenujący- V miejsce

Skład:  Ala Kukiełka, Marcel Kozyra, Natan Bielak, Jonatan Wnuk

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-101609.jpg?noc=1682437558

Nietrenujący:

Maja Kusiak III a, Piotr Głazowski III a, Maja Surmacz III b, Kornelia Wardach III b, Kacper Maciocha III b

Sztafeta 4x25m – IV miejsce

Skład: Maja Kusiak, Piotr Głazowski, Kornelia Wardach, Kacper Maciocha

Klasy IV- VI

Z klas IV- VI najlepiej zaprezentował się Bartosz Kwiatkowski, który zajął wysokie III miejsce.

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-124122.jpg?noc=1682437105

Trenujący:

Michał Kukiełka V b

 

Nietrenujący:

Leon Bujok IV b, Oskar Smagała IV b, Mikołaj Tokarz IV b, Kordian Bury V a, Szymon Nizio V a, Marcel Mazurek V a, Martyna Podolak V b, Filip Bryła VI a, Bartosz Kwiatkowski VI a

Sztafeta 4x 25m- V miejsce

Skład: Leon Bujok, Szymon Nizio, Martyna Podolak, Bartosz Kwiatkowski

 

Klasy VII- VIII

Wysokie III miejsce w kategorii Igrzyska Młodzieży zajął Samuel Kulik. Dyplomem został wyrówniony również Filip Bujok za zajęcie VI miejsca.

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-125515.jpg?noc=1682437105

Nietrenujący:

Magda Bździuch VII a, Jan Kusiak VIII a, Samuel Kulik VIII a, Paweł Kutryn VIII a, Filip Bujok VIII c, Bartłomiej Kołodziejczyk VIII c,

Sztafeta  4x 25m- III miejsce

Skład: Magda Bździuch, Samiel Kulik, Paweł Kutryn, Filip Bujok

Gratulujemy wszystkim uczniom!

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20230425-130607.jpg?noc=1682437105

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-04-25
Data publikacji:2023-04-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1191