"Pomaganie jest dziecinnie proste"

12 stycznia 2019

W niedzielę 13-go stycznia 2019 odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie zakup medycznego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Po raz kolejny Szkoła Podstawa w Aleksandrowie bierze udział w tej szczytnej akcji. Wolontariusze ze sztabu Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie będą kwestować na terenie Aleksandrowa, Łukowej, Chmielka, Tereszpola i Górecka Kościelnego .

W ramach akcji WOŚP został zorganizowany Turniej o Puchar Dyrektora, który odbędzie się o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej w Aleksandrowie Pierwszym. W trakcie trwającej imprezy będzie można również wesprzeć finansowo przedsięwzięcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy. "Pomaganie jest dziecinnie proste"

Data utworzenia:2019-01-12
Data publikacji:2019-01-12