II Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
20 czerwca 2024

18 czerwca 2024r. w budynku szkoły podstawowej odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.CjF-B-OR-ZieZ-2rsMK9DvnBOF3tVT2egazn6vQVMSA.jpeg?noc=1719395735

W bieżącym roku konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem, zgłosiło się do niego około 40 uczniów. Z tego względu organizatorzy postanowili przeprowadzić go w dwóch etapach:

I etap- klasowy, który został przeprowadzony przez wychowawców poszczególnych klas;

II etap- szkolny, oceniany przez Komisję konkursową w składzie:  Pani Anna Kwiatkowska- przewodnicząca komisji i Pani Jadwiga Brodziak.

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.04SYQMnmlVR9pkK-iOmqfEjhqL8dCoK8fx24MbNa5bM.jpeg?noc=1719395735

Do drugiego etapu awansowało 20 solistów, zaprezentowali wybraną przez siebie piosenkę. Repertuar był bardzo różnorodny: od piosenek z filmu o Panu Kleksie, poprzez piosenki dziecięce, aż po utwory takich wokalistek jak Roxi Węgiel czy Sanah. 

Po wysłuchaniu wszystkich piosenek komisja postanowiła przyznać nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

                               

                                          kategoria klasy I- III

I miejsce: Zuzanna Krzeszowiec

II miejsce: Lena Stawecka

III miejsce: Amelia Podolak 

III miejsce Łucja Tracz

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.uPkMlX2cjnWz8q5-daxlcaSDdlvSExTPRpOGs8gPBkk.jpeg?noc=1719395735

Wyróżnienia: Iga Matysiak, Eryk Czerniak, Adrianna Szymańska, Michał Bil, Anastazja Pastuszek, Maciej Seńko, Ada Pyzio.

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.8XsPnFHeWayRb4iFBtX55KvzbI2bAxNoUtEoSuGTwKc.jpeg?noc=1719395735

                                                kategoria klasy IV- V

I miejsce: Oliwia Harasiuk

II miejsce: Maja Surmacz

III miejsce: Liliana Surmacz 

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.JSa075EPJ05xg29zptHRJAREy2laLrNyp5jmVR9b2-8.jpeg?noc=1719395735

Wyróżnienia: Amelia Nizio, Maja Kusiak.

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.hadO-C3ySl1npI-jjTvX18NtVwJw4MijwlbPqjmv2pU.jpeg?noc=1719395735

                                       kategoria klasy VI- VIII

I miejsce: Julia Kołodziej

II miejsce: Julia Michońska

III miejsce: Amelia Zdybel

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/att.y9ltxQGDn67u98vcrchVmcWoGm6fWrDTXVbNMi-LcnE.jpeg?noc=1719397260

Uczniowie, którym komisja przyznała I miejsca, otrzymali statuetki, dyplomy i upominki. Za II, III miejsca oraz wyróżnienia nagrodzeni otrzymali dyplomy i upominki.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie  w przyszłym roku.

Konkurs został przeprowadzony dzięki zaangażowaniu Pań: Ewy Jastrzębskiej, Agnieszki Bryły i Anny Kwiatkowskiej

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-06-20
Data publikacji:2024-06-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:157