III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

13 marca 2019

13 marca w hali sportowej OSiR w Biłgoraju odbyły się zawody powiatowe w ramach Igrzysk Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt.

W zawodach wzięły udział cztery drużyny reprezentujące: SP Aleksandrów, SP Obsza, SP 1 Biłgoraj, SP Frampol. W trzech meczach dziewczyny z Aleksandrowa zanotowały jedną wygraną i dwie porażki dzięki czemu zajęły trzecie miejsce w Mistrzostwach  Powiatu Biłgorajskiego..

Szkołę Podstawową w Aleksandrowie reprezentowały: Marika Lewczyk (V c), Hanna Wasąg (V c), Nikola Jastrzębska (V c), Julia Koszarna (V c), Klaudia Szymańska (VI a), Patrycja Ksiądz (VI a), Emilia Kwiatkowska (VI a), Kornelia Swacha (VI b), Zofia Maciocha (VI a), Magdalena Bździuch (VI a),  Amelia Bajek (VI b),  Karolina Miarowska (VI b),  Wiktoria Styczyńska (VI b).

Data utworzenia:2019-03-13
Data publikacji:2019-03-13