Góra grosza!

16 marca 2019

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie po raz kolejny włączyła się do szlachetnej akcji zbierania pieniędzy dla potrzebujących dzieci.

Już po raz XIX w szkołach w całej Polsce odbyła się akcja „Góra Grosza”. Wielka akcja zbierania monet pod nazwą Góra Grosza organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zbieranie funduszy na różne programy pomocy osieroconym dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, a także uświadomienie dzieciom i młodzieży, że nawet najdrobniejsze monety, pojedynczo niewiele warte, zebrane w tak dużej akcji mogą w istotny sposób pomóc osobom potrzebującym.

Uczniowie pod opieką pana Artura Parzycha zbierali pieniążki od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019. Przez ten okres czasu udało się zebrać  kwotę 287 zł 50gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by innym mogło być lepiej.

Data utworzenia:2019-03-16
Data publikacji:2019-03-16