Mistrzowie Powiatu w Piłce Ręcznej

18 marca 2019

W poniedziałek 19 marca na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.

W zawodach wzięły udział cztery drużyny reprezentujące: Szkołę Podstawową nr 1 w Biłgoraju, Szkołę Podstawową w Łukowej, Szkołę Podstawową we Frampolu oraz Szkołę Podstawową w Aleksandrowie. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Uczniowie naszej szkoły nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie trzy pojedynki uzyskując tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Ręcznej. Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie będzie reprezentować powiat biłgorajski na zawodach rejonowych, które odbędą się w środę 27 marca na hali OSiR w Biłgoraju.

Wyniki:

SP 1 Biłgoraj 3-4 SP Aleksandrów

SP Aleksandrów 6-1 SP Łukowa

SP Frampol 3-6 SP Aleksandrów

Skład zespołu:

Paweł Bryła (VI b), Mateusz Bździuch (VI b), Kacper Wasong (VI b), Kamil Bździuch (VI b), Bartłomiej Pękala (VI a), Oskar Solak (VI a), Kacper Burdzań (VI a), Michał Berdzik (VI a), Daniel Wardach (V c), Tomasz Bździuch (V c),  Miłosz Jastrzębski (V c), Stanisław Czusz (V c), Miłosz Jastrzębski (V b), Igor Szcząchor (V a)

Data utworzenia:2019-03-18
Data publikacji:2019-03-18