Wicemistrzowie Powiatu w Mini- Koszykówce

24 marca 2019

21 i 22 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce dziewcząt i chłopców.

Dziewczyny w zawodach rywalizowały ze Szkołą Podstawową w Goraju oraz gospodarzami Szkołą Podstawową nr 5. Po zaciętych pojedynkach uczennice naszej szkoły zajęły trzecie miejsce.

Wyniki:

SP 5 24- 12 SP Aleksandrów

SP Goraj 16-12 SP Aleksandrów

Skład: Hanna Wasąg (V c), Marika Lewczyk (V c), Julia Koszarna (V c), Klaudia Szymańska (VI a), Emilia Kwiatkowska (VI a), Oliwia Ziomek (VI a),  Amelia Bajek (VI b), Zofia Maciocha (VI b), Maja Maciocha (VI b), Karolina Skubis (VI b), Wiktoria Styczyńska (VI b), Kornelia Swacha (VI b).

Chłopcy rywalizowali dzień później na tej samej hali z uczniami reprezentującymi Szkołę Podstawową w Dereźni, Szkołę Podstawową w Goraju oraz Szkołę Podstawową nr 5 w Biłgoraju.

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli dwa z trzech pojedynków uzyskując tytuł Wicemistrza Powiatu w Mini- Koszykówce Chłopców.

Wyniki:

SP 5 18-4 SP Aleksandrów

SP Aleksandrów 16-2 SP Dereźnia

SP Aleksandrów 16-14 SP Goraj

Skład: Samuel Kulik (IV a) , Bartłomiej Bil (V b), Miłosz Skowroński (V b), Daniel Wardach (V c), Tomasz Bździuch (V c), Bartłomiej Pękala (VI a), Michał Berdzik (VI a), Oskar Solak (VI a), Kamil Bździuch (VI b), Mateusz Bździuch (VI b), Paweł Bryła (VI b), Kacper Wasong (VI b), Adam Tarnowski (VI b).

Data utworzenia:2019-03-24
Data publikacji:2019-03-24