Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Wicemistrzem Powiatu w minipiłce nożnej dziewcząt

15 maja 2018

Ósmego maja w Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Powiatu w minipiłce  nożnej dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Aleksandrowie,  Szkołę Podstawową w Obszy, Zespół Szkół w Goraju oraz gospodynie Szkołę Podstawową nr 5 w Biłgoraju.

Turniej został rozegrany system „każdy z każdym”, każda z drużyn musiała stoczyć po trzy pojedynki. Dziewczyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Aleksandrowieprzegrały jeden mecz oraz dwa wygrały i zostały Wicemistrzyniami Powiatu w minipiłce nożnej.

Wyniki:

SP nr 5 w Biłgoraju 4-1 SP w Aleksandrowie

SP Aleksandrowie 2-0 ZS w Goraju

SP w Obszy 0-1 SP w Aleksandrowie

Klasyfikacja końcowa:

1.SP nr 5 w Biłgoraju

2. SP w Aleksandrowie

3.SP w Obszy

4. ZS w Goraju

Skład: Milena Dziwura, Martyna Margol, Martyna Surmacz, Daria Karczmarzyk, Aleksandra Mnich, Natalia Adamowicz, Faustyna Mazurek, Agnieszka Tracz, Martyna Kozak, Patrycja Kwiatkowska, Kornelia Swacha, Wiktoria Styczyńska

Data utworzenia:2018-05-15
Data publikacji:2018-05-15