Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty!

8 lipca 2022

Gdy większość uczniów w pełni korzystała z wakacji, absolwenci wszystkich szkół podstawowych czekali na wyniki ich pierwszego państwowego egzaminu – EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

Analizując otrzymane wyniki, stwierdzić można, że nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. Średni wynik z trzech przedmiotów egzaminacyjnych (matematyki, j. polskiego i j. angielskiego) dla naszej szkoły wynosi 61,11% , jest więc wyższy niż w województwie lubelskim (60,33 %) i porównywalny             z wynikiem ogólnopolskim (61,33%).

Na wysokie noty szkoły zapracowała duża grupa uczniów, a w szczególności Ci, którzy bezbłędnie wypełnili arkusze, a są to:

Uczeń

Wynik

Przedmiot

Gabriel Bielak

język angielski

Amelia Kukiełka

Język angielski

Zuzanna Naklicka

Język angielski

Gratulujemy wyników i wierzymy, że pozwolą one na świetny start w szkole ponadpodstawowej.

Data utworzenia:2022-07-08
Data publikacji:2022-07-08