Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie
Apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2023/2024 (kl. VI -VIII)
W I pierwszym półroczu uczniowie klas VI –VIII uzyskali wysokie wyniki w nauce, reprezentowali szkołę w różnego rodzaju konkursach i zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, regionalnym oraz ogólnopolskim.
Klasa VIa – uczniowie wyróżniający się w nauce:
Kołodziej Julia średnia ocen 5,08
Siudak Patryk średnia ocen 4,92
Bździuch Roksana średnia ocen 4,83
Kusiak Zuzanna średnia ocen 4,83
Klasa VIb - uczniowie wyróżniający się w nauce:
Bil Michał średnia ocen 4,92
Klasa VIIa - uczniowie wyróżniający się w nauce:
Bździuch Izabela średnia ocen 5,0
Klasa VIIb - uczniowie wyróżniający się w nauce:
Droździel Maja średnia ocen 4,93
Rykowska Izabela średnia ocen 4,86
Klasa VIIIa - uczniowie wyróżniający się w nauce:
Surmacz Szymon średnia ocen 5,21
III miejsce Kołodziej Julia - XLIII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju – opiekun p. Ewa Jastrzębska
XXXI Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele – awans do etapu powiatowego: Surmacz Szumom, Kołodziej Julia opiekun p. Jadwiga Brodziak
I miejsce Aleksander Komada, II miejsce Szymon Surmacz – VIII rejonowy konkurs historyczny ,,Dzieje Zamojszczyzny na Przestrzeni Wieków” – opiekun p. Joanna Margol
III miejsce Roksana Bździuch - Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze” – opiekun p. Ewelina Skałecka
Michał Bil – awans do ogólnopolskiego etapu Konkursu InstaLogik matematyczno – informatycznego – opiekun Ewelina Skałecka
II miejsce zespół wokalny Piccolo (M. Droździel, J. Michońska, A. Zdybel, I. Rykowska, L. Karczmarzyk XVII Stanisławowske Spotkania z Kolędą – opiekun Ewa Jastrzębska.
I miejsce Lena Karczmarzyk i Izabela Bździuch – III Powiatowy Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku polskim, angielskim i niemieckim – opiekun Stella Giruć, Ewa Jastrzębska
II miejsce Julia Michońska - III Powiatowy Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku polskim, angielskim i niemieckim – opiekun Ewa Jastrzębska
III miejsce Judyta Jakób - III Powiatowy Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku polskim, angielskim i niemieckim – opiekun Ewa Jastrzębska
II miejsce Aleksandre Zawiślak – Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu stylem grzbietowym – opiekun Łukasz Gancarz, Artur Parzych
III miejsce Bartosz Kwiatkowski - Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu stylem grzbietowym – opiekun Łukasz Gancarz, Artur Parzych
II miejsce – L. Karczmarzyk, I. Bździuch, N. Górniak, M. Droździel, L. Bździuch, S. Kościelska, I. Rykowska, Ł. Rataj, M. Bździych, J. Bajek, Ż. Brodziak – Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej – opiekun Łukasz Gancarz,
III miejsce – B. Kwiatkowski, J. Syndyk, B. Palikot, M. Błażyński, J. Marzec, J. Naklicki, F. Kukiełka, D. Naklicki, M. Palikot, SZ. Pękala, Sz. Surmacz, H. Ksiądz, D. Bździuch - Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej – opiekun Łukasz Gancarz,
III miejsce – Z. Kusiak, R. Bździuch, W. Zaryczny, G. Chmura, J. Jakób, M. Koszarna, Z. Koszarna, M. Mnich, A. Luchowska, A. Nizio, M. Robak – Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej – opiekun Łukasz Gancarz, Artur Parzych
Szymon Surmacz – awans do etapu wojewódzkiego XV Wojewódzkiego Konkursu ,,Informatyczny Mistrz Komputera” – opiekun Ewelina Skałecka
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2024-02-29 |
Data publikacji: | 2024-02-29 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | |
Liczba odwiedzin: | 572 |