"Laboratoria Przyszłości"

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który otrzymała i nasza szkoła. Uatrakcyjnia zajęcia szkolne i pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

W naszej szkole wykorzystujemy dobrodziejstwa z rządowego programu. Tym razem uczymy się korzystać z okularów wirtualnej rzeczywistości ClassVR. Radości i ekscytacji nie było końca, kiedy wybraliśmy się w fantastyczny świat bożego narodzenia na świecie oglądając tradycje i religie całego świata.

Natomiast podczas zajęć dodatkowych z informatyki w klasach VI-VIII realizowane są działania w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie zapoznali się z obsługą i działaniem nowoczesnej drukarki 3D. Sporo emocji towarzyszyło podczas pierwszego uruchomienia drukarki. Uczniowie śledzili etapy nakładania warstw podczas tworzenia modeli. Wykonaliśmy kilka prac na rozruch drukarki m.in ozdoby świąteczne.

Zakupiony sprzęt odpowiada naszym potrzebom i wykorzystywany jest w realizacji podstawy programowej, na zajęciach dodatkowych, kołach zainteresowań jak również w przygotowaniach do konkursów.

Artykuły

Styczeń

Przejdź do - Styczeń

W styczniu uczniowie naszej szkoły pracowali ze sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości podczas następujących zajęć:

31 stycznia 2023
Czytaj więcej o: Styczeń

Grudzień

Przejdź do - Grudzień

W grudniu uczniowie naszej szkoły pracowali ze sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości podczas następujących zajęć:

26 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Grudzień

Listopad

Przejdź do - Listopad

W listopadzie uczniowie naszej szkoły pracowali ze sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości podczas następujących zajęć:

30 listopada 2022
Czytaj więcej o: Listopad

Październik

Przejdź do - Październik

W październiku uczniowie naszej szkoły pracowali ze sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości podczas następujących zajęć:

31 października 2022
Czytaj więcej o: Październik

Zakup pomocy dydaktycznych

     W ramach planu finansowego Nr 3 z dnia 25.11.2021 r. na finansowanie zadań ze środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID- 19 nasz szkoła otrzymała wsparcie finansowe na rozwijanie szkolnej infrastruktury - "Laboratoria Przyszłości".

 

28 września 2022
Czytaj więcej o: Zakup pomocy dydaktycznych

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: