Uczniowie wyróżniajacy się w nauce

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Uczniowie szkoły

wyróżniający się w nauce

  w roku szkolnym 2019/2020

Najwyższą średnią ocen  uzyskali:

    Maksymilian Jastrzębski - 5,42   Zofia Maciocha - 5, 36   Marcelin Kukiełka - 5,33   

Klasa I „A"     

-----------------------

 

100% frekwencja

1. Bielec Filip

2. Muca Jagoda

3. Gontarz Milena

 

Klasa  I „B”  

  ------------------------

 

100% frekwencja

1. Bujok Leon

2. Bździuch Józefina

3. Bździuch Norbert

4. Rozmyslak Maciej

5. Tarnowska Joanna

    

 

Klasa II „A”

1. Bździuch Roksana

2. Kołodziej Julia

3. Kusiak Zuzanna

4. Nizio Szymon

5. Siudak Patryk

6. Wszoła Amelia

7. Zaryczny Weronika

8. Ziomek Zuzanna

 100% frekwencja

1. Adamowicz Sebastian

2. Bździuch Dominik

3. Kołodziej Julia

4. Kusiak Zuzanna

5. Mazurek Marcel

6. Siudak Patryk

Klasa II „B”

1.Bil Michał

2. Bździuch Gabriela

3. Jakób Judyta

4. Koszarna Zofia

5. Nowak Miłosz

6. Podolak Martyna

7. Szymanik Julia

8. Wasong Jakub

 100% frekwencja

1. Chmura Gabriela

2. Rybak Lena

Klasa III „A”

1. Bździuch Gracjan

2. Bździuch Izabela

3. Górniak Natalia

4. Łokaj Izabela

5. Maciocha Konrad

6. Michońska Julia

 100% frekwencja

1. Błazyński Marcek

2. Bździuch Izabela

3. Bździuch Maja

4. MIchońska Julia

5. Sendyk Jakub

Klasa III „B”

1. Augustyniak Paulina

2. Bździuch Lena

3. Droździel Maja

4. Kukiełka Szymon

5. Kulanica Antoni

6. Marzec Jakub

7. Rykowska Izabela

8. Wardach Kamil

100% frekwencja

1. Droździel Maja

2. Marzec Jakub

3. Wardach Kamil

 

Klasa IV „A”

1. Surmacz Szymon    5,00

2. Bździuch          Magdalena  4,91

3. Gontarz Zuzanna    4,82

 

 

 

 

 

100% frekwencja

1. Bździuch Magdalena

2. Gontarz Zuzanna

3. Naklicki Daniel

Klasa V „A”

1. Kutryn Paweł     4,92

2. Kwiatkowski Marcin 4,83

3. Bździuch Wiktor   4,75

4. Szponar Kacper    4,75

 

 

 

 

100% frekwencja

1. Bochniak Szymon

Klasa V B

1. Kukiełka Marcelin 5,33

2. Kusiak Aleksandra 5,17

3. Bździuch Mateusz 4,92

 

 

 

 100% frekwencja

1. Adamowicz Julia

2. Garbacz Szymon

3. Grochowicz Dawid

4. Sprysak Izabela

 

 

Klasa V C

1. Jastrzębski      Maksymilian  5,42

2. Blanka Biały  4,92

3. Bujok Filip      4,92

4. Ćmiel Eliza     4,92

5. Jakób Zuzanna  4,75

 

100% frekwencja

1. Bujok Filip

Klasa VI A

1. Kusiak Michał 5,08

2. Szczachor Igor 5,08

3. Ziomek Przemysław 5,00

 

 

 

100% frekwencja

1. Kusiak Dawid

2. Szymański Kacper

3. Ziomek Przemysław

Klasa VI B

1. Kukiełka Amelia 5,08

2. Babiarz Wiktoria 5,00

3. Garbacz Lena 4,83

 

 

 

100% frekwencja

1. Babiarz Wiktoria

2. Bochniak Błażej

3. Droździel Amelia

4. Kwiatkowska Julia

5. Larwa Amelia

Klasa VI C

1. Wasąg Hanna   5,17

2. Jastrzębski             Miłosz 5,08

3. Koszarna Julia 5,00

4. Nowak Andżelika 5,00

5. Kłos Gabriela 4,83

6. Kulanica Martyna 4,83

7. Jastrzebska Nikola 4,75

100% frekwencja

1. Koszarna Julia

2. Palikot Magdalena

Klasa VII A

1. Adamowicz Jakub 4,93

2. Szymańska Klaudia 4,79

 

 

 

 


100% frekwencja

1. Berdzik Michał

2. Koman Natalia

3. Palikot Aleksandra

4. Pękala Bartłomiej

Klasa VII B

1. Maciocha Zofia 5,36

2. Miarowska Karolina 5,07

3. Kaczorowska         Natalia    5,00

4. Bździuch          Magdalena    4,79

5. Tracz Weronika 4,79

 100% frekwencja

1. Bryła Paweł

2. Miarowska Karolina

Klasa VIII A

1. Michońska Milena 5,21

2. Kozak Martyna 4,86

 

 

  

 

100% frekwencja

1. Kozak Martyna

Klasa VIII „B”

1. Tracz Natalia 5,15

2. Tracz Agnieszka 5,14

 

100% frekwencja

1. Adamowicz Natalia

2. Pawłowski Dawid

3. Pintal Paweł

 

 

 

 

    

                

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: