Wzorowi Uczniowie

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Uczniowie szkoły

wyróżniający się w nauce

  w roku szkolnym 2017/2018

Najwyższą średnią ocen  uzyskali:

 

Tracz Natalia - 5,56       Kozak Martyna - 5,36      Milena Michońska - 5,36              

Kl. II a                           

Bździuch Magdalena

Gontarz Zuzanna   

Surmacz Szymon 

  
 
 
 
 
 
 100% frekwencja 
Gontarz Zuzanna      
Naklicki Daniel                   

 Kl. III a      

Bździuch  Mateusz     
Bździuch Wiktor  
Harasiuk Nikola
Kotwica Sebastian
Kusiak Aleksandra
Kusiak Jan
Kutryn Paweł
Surmacz Julia
Szponar Kacper   

 

 

Kl. III b

Borowiec Wiktoria
Bura Amelia
Bździuch Alicja
Bździuch Natalia
Ćmiel Eliza
Garbacz Szymon
Kukiełka Lena
Kukiełka Marcelin
 
 
 
 100% frekwencja
Garbacz Szymon

Kl. III c

Adamowicz Julia
Biały Blanka
Bździuch Amelia
Czusz Karol
Grochowicz Julia
Jastrzębski Maksymilian
Kulik Samuel
Kwiatkowski Marcin
Maciocha Martyna
Maciocha Milena
Michoński Hubert
Rataj Lidia
Rataj Przemysław
Wasong Tymoteusz

 Kl. IV a

  1. Bielak Gabriel                5,27
  2. Szcząchor Igor               5,18
  3. Ziomek Przemysław    5,18
  4. Kusiak Michał                 5,00
  5. Adamowicz Krystian    4,82   
  6. Małek Hubert                 4,82
  7. Wrębiak Agata               4,82 

 

 

100% frekwencja

Kusiak Dawid
Szcząchor Igor

  Kl. IV b

  1. Kukiełka Amelia       5,18
  2. Babiarz Wiktoria       5,09
  3. Droździel Amelia      5,00
  4. Garbacz Lena             4,91
  5. Gmyz Magdalena      4,91
 

 

 

 

100% frekwencja

Babiarz Wiktoria
Bil Bartłomiej
Bochniak Błażej

Kl. IV c

  1. Jastrzębski Miłosz     5,18
  2. Koszarna Julia            5,09
  3. Wasąg Hanna              5,09
  4. Kłos Gabriela               5,00
  5. Wardach Daniel          5,00 
  6. Nowak Angelika         4,91
  7. Jastrzębska Nikola   4,82
  8. Kulanica Martyna      4,82
  9. Lewczuk Marika         4,82
  10. Łokaj Gabriela            4,82
  11. Palikot Magdalena    4,82
  12. Wasong Sabrina         4,82

100% frekwencja

Naklicka Zuzanna

Kl. V a

  1. Szymańska Klaudia  5,18
  2. Adamowicz Jakub    5,00
  3. Maciocha Karolina    4, 91
  4. Ziomek Oliwia            4, 82

 

 

 

 

   100% frekwencja

Pękala Bartłomiej 

Kl. V b

  1. Kaczorowska Natalia    5,27
  2. Wasong Kacper               5,27
  3. Maciocha Zofia                 5,18
  4. Bździuch Magdalena     5,09
  5. Ćmil Emilia                       5,09
  6. Miarowska Karolina      5,09
  7. Skubis Karolina              5,09
  8. Styczyńska Wiktoria     5,09
  9. Tracz Weronika              5,09
  10. Brodziak Rafał                5,00
  11. Bździuch Mateusz         4,91
  12. Ćmiel Łukasz                  4,91
  13. Swacha Kornelia           4,91
  14. Maciocha Weronika      4,82
  15. Maciocha Maja               4,82  

 

 Kl. VI a

  1. Kozak Martyna               5,36
  2. Michońska Milena          5,36
  3. Mazurek Faustyna         5,27
  4. Kwiatkowska Patrycja  5,18
  5. Torba Gabriela                  5,18
  6. Ostasz  Michał                   5,09
  7. Harasiuk Martyna            5,00
  8. Karczmarzyk Daria          4,91
  9. Płoński Szymon               4,91
  10. Kwiatkowska Katarzyna  4,82

 

                      

 100% frekwencja

Kozak Martyna
Surmacz Martyna 

Kl. VI b

  1. Tracz Natalia                 5,56
  2. Tracz Agnieszka           5,18
  3. Adamowicz Natalia    5,18
  4. Dziwura Milena            5,09
  5. Pyzio Klaudia                5,09
  6. Mnich Aleksandra        5,00
  7. Bździuch Milena          4,82
  8. Bździuch Radosław   4,91 

 

100 % frekwencja

Adamowicz Natalia 

Kl. VII a

  1. Szymański Kamil      5,29
  2. Gmyz Michał               5,14
  3. Puźniak Norbert       5,00

 

100% frekwencja

Michoński Kacper
 

Kl. VII b

  1. Ćmil  Adrian          4,93
  2. Grabias Adrian     4,79

 

100% frekwencja

Świst Adrian 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: