Wzorowi Uczniowie

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Uczniowie szkoły

wyróżniający się w nauce

  w roku szkolnym 2018/2019

Najwyższą średnią ocen  uzyskali:

Milena Michońska  - 5,36     Kamil Szymański - 5,33   Maksymilian Jastrzębski - 5,27    

Klasa I „A"     

1. Bździuch Roksana

2. Kołodziej Julia

3. Kusiak Zuzanna

4.Nizio Szymon

5.Siudak Patryk

6. Spustek Kamil

7.Wszoła Amelia

8. Zaryczny Weronika

9. Ziomek Zuzanna

 

 

100% frekwencja

--------------------------

 

Klasa  I „B”  

1. Bil Michał                                     

2. Bździuch Gabriela    

3. Jakób Judyta

4. Koszarna Milena

5. Koszarna Zofia

6. Mnich Magdalena   

7. Nowak Miłosz

8. Podolak Martyna

9. Szymanik Julia

10. Wasong Jakub    

 

100% frekwencja

-----------------------------        

 

Klasa II „A”

1.Błażyński Marcel

2.Bryła Filip

3.Bździuch Gracjan

4.Bździuch Izabela

5.Bździuch Maja

6.Górniak Natalia

7.Kwiatkowski Bartosz

8.Łokaj Izabela

9.Maciocha Konrad

10.Michońska Julia

11.Palikot Błażej

 100% frekwencja

----------------------------

 

Klasa II „B”

1. Augustyniak Paulina

2. Bździuch Lena

3. Droździel Maja

4.Kościelska Sara

5.Kukiełka Szymon

6. Kulanica Antoni

7.Marzec Jakub

8. Rykowska Izabela

9. Styczyński Klaudiusz

10. Wardach Kamil

11.Zdybel Amelia

 100% frekwencja

Kulanica Antoni

Marzec Jakub

Klasa III „A”

1.Bździuch Magdalena

2.Gontarz Zuzanna

3.Surmacz Szymon

 

 

 

 

 

100% frekwencja

Gontarz Zuzanna

 Ksiądz Hubert

 Naklicki Daniel

Klasa IV „A”

1. Bździuch Wiktor   5,09

2. Kutryn Paweł          5,09

3.Szponar Kacper     5,09

4. Bździuch Amelia   4,91

5. Kulik Samuel          4,91

6. Kwiatkowski                           Marcin                    4,91

 

 

100% frekwencja

-----------------------

 

Klasa IV „B”

1. Kukiełka Marcelin    5,18

2. Kusiak Aleksandra   5,18

3. Maciocha Martyna   4,91

4. Bździuch Mateusz    4,91

 

 

 

 

100% frekwencja

Adamowicz Julia

Grochowicz Dawid

Sprysak Izabela

Klasa IV „C”

1.Jastrzębski Maksymilian                5,27

2.Ćmiel Eliza                5,18

3. Biały Blanka            5,09

4.Grochowicz Julia     5,00

 5.Bździuch Natalia    4,91

6. Bździuch Alicja       4,91

7.Kukiełka Lena           4,91

8.Jakób Zuzanna        4,82

9.Maciocha Milena      4,82

10. Rataj Lidia              4,82

11.Michoński Hubert   4,82

100% frekwencja

---------------------

Klasa V „A”

1.Bielak Gabriel          5,08

2.Kusiak Michał           5,08

3.Szcząchor Igor         5,08

4.Ziomek                          Przemysław                  4,92

5.Wrębiak Agata          4,83

 

 

 

 100% frekwencja

Szymański Kacper

 

 

Klasa V „B”

1.Babiarz Wiktoria   5,08

2.Kukiełka Amelia     5,08

3.Garbacz Lena        4,83

4. Gmyz                               Magdalena                 4,75

 

 

 

 

100% frekwencja

Babiarz Wiktoria

Skowroński Miłosz

Klasa V „C”

1.Wasąg Hanna         5,17

2.Jastrzębski Miłosz   5,17

3.Kulanica Martyna    5,00

4.Koszarna Julia       4,92

5.Kłos Gabriela          4,83

6.Wardach Daniel     4,83

7.Nowak Andżelika    4,83

8.Jastrzębska                        Nikola                           4,75

 

100% frekwencja

----------------------------

Klasa VI „A”

1.Szymańska                            Klaudia                        5,09

2.Adamowicz Jakub  5,00

 

 

 

 

 

 

 

100% frekwencja

--------------------------------

Klasa VI"B"

1.Maciocha Zofia          5,27

2.Miarowska Karolina  5,18

3.Kaczorowska                           Natalia                            5,09

4.Bździuch Magdalena 5,00

5. Tracz Weronika         5,00

6. Brodziak Rafał           4,91

7. Wasong Kacper         4,91

8. Skubis Karolina         4,82

9. Swacha Karolina       4,82


100% frekwencja

Miarowska Karolina

Skubis Karolina

Klasa VII „A”

1.Michońska Milena    5,36

2.Kozak Martyna         5,07

 

 

 

 



100% frekwencja

---------------------------

Klasa VII „B”

1. Tracz Agnieszka   5,21

2. Tracz Natalia       5,14

 

 

 

 

 

100% frekwencja

---------------------------

Klasa VIII „A”

1.Szymański Kamil       5,33

2Gmyz Michał                5,17

3.Puźniak Norbert         4,89

4.Skowroński Bartosz   4,83

5.Kołodziejczyk Michał  4,78

6.Kamińska Magdalena 4,78

 

100% frekwencja

Michoński Kacper

Klasa VIII „B”

1. Ćmil Adrian             5,06

2. Grabias Adrian       5,00

3. Augustyniak Jakub 4,83

4. Bździuch Roksana   4,83

 

100% frekwencja

--------------------------

 

 

 

 

    

                

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: