Wzorowi Uczniowie

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Uczniowie szkoły

wyróżniający się w nauce

  w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019

Najwyższą średnią ocen  uzyskali:

Wasąg Hanna - 5,17       Kusiak  Aleksandra- 5,09      J astrzębski Maksymilian- 5,09       

Klasa I „A"     

………………

100% frekwencja

Adamowicz Sebastian

Kusiak Zuzanna

Mazurek Marcel

Siudak Patryk

 

Klasa  I „B”

………………

100% frekwencja

Bil Michał

 

Klasa II „A”

1.Błażyński Marcel

2.Bryła Filip

3.Bździuch Gracjan

4.Bździuch Izabela

5.Bździuch Maja

6.Górniak Natalia

7.Kwiatkowski Bartosz

8.Łokaj Izabela

9.Maciocha Konrad

10.Michońska Julia

 


100% frekwencja

Błażyński Marcel

Bździuch Gracjan

Bździuch Maja

Karczmarzyk Lena

 

Klasa II „B”

1. Augustyniak Paulina

2. Bździuch Lena

3.Droździel Maja

4.Kościelska Sara

5.Kukiełka Szymon

6.Kulanica Antoni

7.Rykowska Izabela

8. Styczyński Klaudiusz

9. Wardach Kamil

10 .Zdybel Amelia

 


100% frekwencja

Kulanica Antoni

Marzec Jakub

 

Klasa III „A”

1.Bździuch Magdalena

2.Gontarz Zuzanna

3.Surmacz Szymon

 

100% frekwencja

Gontarz Zuzanna

Naklicki Daniel

Ksiądz Hubert

 

Klasa IV „A”

1.Kutryn Paweł          5,00

2.Kulik Samuel          4,91

3.Szponar Kacper     4,91

 

100% frekwencja

Bździuch Joanna

Kusiak Jan

 

Klasa IV „B”

1.Kukiełka Marcelin    4,91

2.Kusiak Aleksandra   5,09

 

Klasa IV „C”

1.Jastrzębski Maksymilian                 5,09

2.Biały Blanka              5,00

3.Ćmiel Eliza                 5,00

4.Kukiełka Lena          5,00

5.Bździuch Natalia     4,91

6.Grochowicz Julia    4,91

7.Jakób Zuzanna        4,91

 

Klasa V „A”

1.Bielak Gabriel            5,00

2.Szcząchor Igor           5,00

3.Ziomek Przemysław 4,92

4.Kusiak Michał              4,75

 

 

 

100% frekwencja

Szymański Kacper

Ziomek Przemysław

 

Klasa V „B”

1.Babiarz Wiktoria       5,00

2.Kukiełka Amelia        5,00

3.Garbacz Lena             4,75

 

 

 

 

100% frekwencja

Babiarz Wiktoria

Bil Bartłomiej

Droździel Amelia

Skowroński Miłosz

 

 

Klasa V „C”

1.Wasąg Hanna         5,17

2.Jastrzębski Miłosz 4,92

3.Nowak Angelika    4,92

4.Wardach Daniel     4,83

5.Kłos Gabriela          4,75

6.Koszarna Julia       4,75

 

100% frekwencja

Kłos Gabriela

Koszarna Julia

Łokaj Gabriela

 

Klasa VI „A”

1.Adamowicz Jakub   4,91

2.Szymańska Klaudia 4,82

 

 

 

 

 

100% frekwencja

Pękala Bartłomiej

 

Klasa VI „B”

1.Maciocha Zofia          5,09

2.Kaczorowska Natalia 5,00

3.Tracz Weronika         5,00

4.Miarowska Karolina 4,91



100% frekwencja

Ćmiel Łukasz

Miarowska Karolina

Skubis Karolina

 

Klasa VII „A”

1.Michońska Milena    4,93

2.Kozak Martyna          4,86

 

 



100% frekwencja

Michoński Filip

 

Klasa VII „B”

1.Tracz Natalia            5,00

2.Tracz Agnieszka      4,93

 

 

 

100% frekwencja

Pintal Paweł

 

Klasa VIII „A”

1.Szymański Kamil       4,79

 

 

 



100% frekwencja

Kotwica Kornelia

Michoński Kacper

Puźniak Norbert

Pękala Sebastian

 

 

Klasa VIII „B”

----------------

 

100% frekwencja

Augustyniak Jakub
Grabias Adrian
Świst Adrian

 

 

 

 

    

                

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: