Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

29 maja 2019

28 maja na stadionie OSiR w Biłgoraju odbył się trójbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców.

Zawody lekkoatletyczne w bieżącym roku szkolnym cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W trójboju lekkoatletycznym zorganizowanym dla uczniów urodzonych w 2008 roku i młodszych wzięło udział ponad 20 drużyn. Zawody składały się z trzech konkurencji: rzutu piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 60 metrów. Dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli wysokie IV miejsce na 11 startujących szkół. Zespół z Aleksandrowa zdobył 309 punków, o 13 mniej od trzeciego Tarnogrodu.

W zawodach wzięli udział:

Chłopcy: Szymon Bochniak, Samuel Kulik, Przemysław Rataj, Karol Swacha, Gabriel Bielak

Dziewczyny: Blanka Biały, Natalia Bździuch, Natalia Góra, Milena Maciocha,  Eliza Ćmiel

Data utworzenia:2019-05-29
Data publikacji:2019-05-29