Najlepszy Uczeń Sportowiec Szkoły w roku szkolnym 2021/2022

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 czerwca 2022

W czwartek 23-go czerwca odbyło się podsumowanie konkursu Najlepszy Uczeń Sportowiec Szkoły w roku szkolnym 2021/2022.

Nauczyciele wychowania fizycznego p. Artur Parzych oraz p. Łukasz Gancarz podsumowali wyniki sportowe w mijającym roku szkolnym w kategorii wiekowej Igrzyska Dzieci (2009- 2011) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2007-2008). Dyrektor szkoły wraz z nauczycielami wręczyli puchary najlepszej dziesiątce w dwóch kategoriach wiekowych.

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20220623-113635.jpg?noc=1656338286

Wyniki klasyfikacji:

Igrzyska Młodzieży:

 

Miejsce Nazwisko i imię Klasa Suma 
1 Babiarz Wiktoria VIII b 1099
2 Larwa Amelia VIII b 1026
3 Lewczyk Marika VIII c 902
4 Bielak Gabriel VIII a 890
5 Swacha Karol VIII a 869
6 Kwiatkowska Julia  VIII b 859
7 Skowroński Miłosz VIII b 822
8 Droździel Amelia VIII b 812
9 Jastrzębski Miłosz VIII c 807
10 Szcząchor Igor VIII a 758
11 Hanna Wasąg VIII c 690
12 Kukiełka Zuzanna VIII b 672
13 Kulik Samuel VII a 625
14 Kusiak Dawid VIII a 492
15 Julia Koszarna VIII c 466
16 Maciocha Milena VII c 401
17 Nikola Jastrzębska VIII c 381
18 Bil Bartłomiej VIII b 369
19 Szymański Kacper VIII a 360
20 Gmyz Magdalena  VIII b 350
21 Ziomek Przemysław VIII a 337
22 Buczek Adrian VIII a 326
23 Adamowicz Krystian VIII a 313
24 Bździuch Tomasz VIII c 303
25 Biały Blanka VII c 287
26 Hubert Małek VIII a 284
27 Kusiak Michał VIII a 270
28 Góra Aleksander VIII b 260
29 Wolanin Mateusz VIII a 252
30 Kukiełka Amelia VIII b 171
31 Palikot Sebastian VIII a 170
32 Kulanica Martyna VIII c 168
33 Pierzchała Błażej VIII c 164
34 Czusz Karol VII b 159
35 Pawłowska Oliwia VIII c 159
36 Przemysław Rataj  VII a 149
37 Bździuch Kuba VIII c 65
38 Błażej Bochniak VIII a 62

 

Igrzyska Dzieci

Miejsce Nazwisko i imię Klasa Suma 
1 Wardach Kamil V b 793
2 Kołodziejczyk Bartłomiej VII c 657
3 Kulanica Antek V b 625
4 Kukiełka Szymon V b 587
5 Bździuch Wiktor VII a 579
6 Wasong Tymoteusz VII c 473
7 Grochowicz Dawid VII b 470
8 Ćmiel Eliza VII c 465
9 Palikot Miłosz VI a 449
10 Naklicki Daniel VI a 437
11 Bryła Mateusz VI a 427
12 Nizio Szymon IV a 421
13 Kusiak Jan VII a 419
14 Michońska Julia V a 417
15 Błażyński Marcel V a 403
16 Bura Amelia VII b 399
17 Bury Kordian IV a 367
18 Kukiełka Lena VII c 356
19 Mazurek Marcel IV a 341
20 Wasong Jakub IV b 337
21 Naklicki Jakub V b 332
22 Kukiełka Emilia V b 326
23 Bryła Filip V a 319
24 Rataj Łucja V b 317
25 Bździuch Izabela V a 316
25 Kusiak Zuzanna IV a 316
27 Rykowska Izabela V b 309
28 Droździel Maja V b 306
29 Bździuch Gabriela IV b 296
29 Bujok Filip VII c 296
31 Marzec Jakub V b 286
32 Kwiatkowski Bartosz V a 285
33 Karczmarzyk Lena V a 270
34 Bździuch Magda VI a 266
34 Jakub Zuzanna VII c 266
36 Kusiak Aleksandra VII b 249
37 Góra Natalia  VII c 248
38 Surmacz Szymon VI a 246
39 Chmura Gabriela IV b 238
40 Kołodziej Julia IV a 227
41 Jakób  Judyta IV b 202
41 Skóra Konrad IV a 202
43 Podolak Martyna IV b 200
44 Bździuch Natalia VII c 187
45 Zdybel Amelia V b 186
46 Borowiec Wiktoria VII c 185
46 Spustek Kamil IV a 185
48 Adamowicz Sebastian IV a 183
49 Brodziak Zuzanna VI a 170
50 Sendyk Jakub V a 159
51 Kościelska Sara V b 155
52 Bajek Julia VI a 140
53 Zawiślak Aleksander V a 119
54 Obszyński Artur V a 90
55 Szeptuch Natalia IV b 73
56 Albiniak Patryk  VI a 62
57 Luchowska Amelia IV b 47

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-06-23
Data publikacji:2022-06-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:516