Kolejny sukces w konkursie z grafiki komputerowej

20 grudnia 2023

Uczennica klasy 6a Roksana Bździuch zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II – Radosne Oblicze” w kategorii klas IV - VI. Na konkurs wpłynęło 145 prac z 5 województw.

Pocztówka, stworzona przez uczennicę, wyróżnia się oryginalnym podejściem do tematu, które ukazuje radosne oblicze Jana Pawła II. Grafika komputerowa jest dziedziną, która pozwala na wyrażanie kreatywności i uczucia poprzez cyfrowe narzędzia, co dodatkowo podkreśla wartość osiągnięcia.

To wspaniałe wyróżnienie nie tylko honoruje umiejętności uczennicy, ale także świadczy o jakości prowadzonych zajęć przez Ewelinę Skałecką. Jej rola jako nauczycielki informatyki jest kluczowa w rozwijaniu zdolności uczniów i inspiracji do tworzenia wirtualnych dzieł sztuki.

Gratulacje dla uczennicy za trzecie miejsce w konkursie oraz dla nauczycielki za świetną pracę w kształtowaniu talentów i pasji młodych adeptów sztuki komputerowej. To z pewnością moment dumy dla całej społeczności szkolnej.

Data utworzenia:2023-12-20
Data publikacji:2023-12-20