Puchar Starosty Biłgorajskiego w Pływaniu

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 marca 2024

We wtorek 19-go marca na pływalni ZSBiO w Biłgoraju odbyły się X Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego.

 

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-101437.jpg?noc=1711548042

W rywalizacji wzięło udział 176 uczniów z 12 szkół podstawowych naszego powiatu. Szkołę Podstawową w Aleksandrowie reprezentowało 16 uczniów z klas II- VIII 13 z nich startowało jako zawodnicy nietrenujący w klubie sportowym, natomiast 3 jako zawodnicy trenujący w klubie Sparta Biłgoraj. Największy sukces osiągnął Natan Bielak z klasy III b, który zajął  wysokie II miejsce.

 

Wyniki:

Klasy I-III 25m styl grzbietowy dziewczyny

Nina Kulik X miejsce

Lena Kurys XV miejsce

Amelia Podolak XVI miejsce

22 uczestników

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-101442.jpg?noc=1711548646

Klasy I-III 25m styl grzbietowy dziewczyny trenujące w klubie

Alicja Kukiełka IV miejsce

14 uczestników

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-110417.jpg?noc=1711548042

Klasy I-III 25m styl grzbietowy chłopcy

Natan Bielak II miejsce

8 uczestników

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/1711438474087.jpg?noc=1711548042

Klasy I-III 25m styl grzbietowy chłopcy trenujący w klubie

Jonatan Wnuk VI miejsce

11 uczestników

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-110600.jpg?noc=1711548042

Klasy IV- VI 25m styl  dowolny dziewczyny

Kornelia Wardach XV miejsce

Milena Robak XXIII miejsce

Maja Kusiak XXVII miejsce

29 uczestników

 http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-101907.jpg?noc=1711548711

Klasy IV- VI 25m styl dowolny chłopcy

Leon Bujok VII miejsce

Szymon Nizio IX miejsce

Kacper Maciocha XV miejsce

Oskar Smagała XVII miejsce

21 uczestników

 

Klasy IV- VI 50m stylem dowolnym- trenujący

Michał Kukiełka XI miejsce

17 uczestników

 

Klasy VII- VIII chłopcy 50m stylem dowolnym

Bartosz Kwiatkowski V miejsce

Aleksander Zawiślak IX miejsce

16 uczestników

http://szkola.ealeksandrow.pl/files/pl/IMG-20240319-122950.jpg?noc=1711548042

 

 Klasyfikacja szkół.

Każdy uczestnik zdobywał punkty za swój występ do klasyfikacji szkół w kategorii trenujący i nietrenujący. 

W kategorii trenujący nasza szkoła zajęła wysokie III miejsce na VIII sklasyfikowanych szkół. W kategorii nietrenujący IV miejsce na XI sklkasyfikowanych szkół.

Gratulujemy wszystkim uczniom startującym w zawodach.

 

 

Trenujący

I - Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

II - Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

III - Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

IV – Szkoła Podstawowa w Dereźni

V – Szkoła Podstawowa w Smólsku

VI - Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju 

VII - Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju

VIII - Szkoła Podstawowa w Księżpolu

 

Nietrenujący

I – Szkoła Podstawowa we Frampolu

II – Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie

III – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

IV – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

V – Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

VI – Szkoła podstawowa w Goździe Lipińskim

VII - Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju

VIII – Szkoła Podstawowa w Księżpolu

IX - Szkoła Podstawowa w Dereźni

X - Szkoła Podstawowa w Tereszpolu

XI - Szkoła Podstawowa nr 3 w Biłgoraju

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-03-23
Data publikacji:2024-03-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:455