Mistrzostwa Powiatu w Mini Siatkówce

2 marca 2019

Dnia 28-go lutego i 1-go marca w hali sportowej w Tarnogrodzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Siatkówce dziewcząt i chłopców ktat. Igrzyska Dzieci kl. IV-VI.

W czwartek 28-go lutego na parkiecie tarnogrodzkiej hali rywalizowały dziewczyny. W turnieju wzięło udział 4 drużyny reprezentujące szkoły z Biłgoraja, Tarnogrodu, Frampola i Aleksandrowa. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Dziewczyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Aleksandrowie podobnie jak reprezentantki Szkoły Podstawowej we Frampolu wygrały swoje dwa pierwsze mecze i ostatni miał wyłonić mistrza powiatu. W ostatnim meczu po wyrównanej walce przegrały uczennice SP w Aleksandrowie  i tym samym zostały wicemistrzyniami powiatu biłgorajskiego.

Dzień później w piątek na tej samej hali rywalizowali chłopcy. W turnieju chłopców wzięło udział pięć zespołów reprezentujących szkoły z Biłgoraaj, Soli, Turobina, Tarnogrodu i Aleksandrowa. Po losowaniu zespół z Aleksandrowa trafił do grupy trzydrużynowej z Tarnogrodem i Solą. Porażka 2:1 z Solą oraz 2:0 z Tarnogrodem dały piąte miejsce w turnieju.

Data utworzenia:2019-03-02
Data publikacji:2019-03-02