Wspólna wycieczka

31 marca 2019

Dnia 6 marca 2019 roku odbyła się wycieczka autokarowa do Biłgoraja, w której uczestniczyły dzieci klas I-III pod opieką swoich wychowawców.

Na początku zgromadziliśmy się w Biłgorajskim Centrum Kultury, gdzie obejrzeliśmy musical pt. „O małej Syrence w niejednej piosence”. Przedstawienie było piękne, dzieci oglądały je z zachwytem. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Występ wzbudził wiele pozytywnych emocji, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze dzieci po zakończeniu przedstawienia.

Następnie udaliśmy się do Centrum Rozrywki. Spędzony tam czas był okazją do integracji dzieci, rozwijania motoryki oraz stwarzania możliwości do ciekawego spędzania czasu.  Ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy była pizzeria, gdzie dzieci miały możliwość przypomnienia sobie zasad kulturalnego zachowania się przy stole podczas posiłku. Wzięły także udział w profesjonalnym robieniu pizzy. Wybierając ulubione dodatki tworzyły własne kompozycje smakowe. Upieczoną pizze dzieci zabrały do domu. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili w doskonałych humorach.

Data utworzenia:2019-03-31
Data publikacji:2019-03-31