Uczniowie wyróżnieni

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

   

Artykuły

Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie klas I-III

Klasa

Imiona i nazwiska uczniów

Ia

Oliwier Bielak, Filip Bielec, Kornelia Bździuch, Ksawery Czajka, Milena Gontarz, Kalina Kapka, Szymon Kawalec, Natan Kawka, Konrad Kutryn, Jagoda Muca, Zofia Osuch, Milena Robak, Oskar Styczyński, Aleksander Szymański

Ib

Leon Bujok, Józefina Bździuch, Norbert Bździuch, Adam Czusz, Wojciech Grochowicz, Błażej Kłos, Michał Kukiełka, Karol Maciocha, Amelia Nizio, Julia Olczyk, Maciej Rozmyślak, Mikołaj Różański, Joanna Tarnowska, Mikołaj Tokarz, Filip Wrębiak, Adrian Zdybel

IIa

Kordian Bury, Roksana Bździuch, Julia Kołodziej, Zuzanna Kusiak, Szymon Nizio, Patryk Siudak, Weronika Zaryczny, Zuzanna Ziomek, Amelia Wszoła, Kamil Spustek

IIb

Michał Bil, Gabriela Bździuch, Judyta Jakób, Milena Koszarna, Zofia Koszarna, Magdalena Mnich, Miłosz Nowak, Martyna Podolak, Julia Szymanik, Jakub Wasong

IIIa

Izabela Bździuch, Izabela Łokaj, Maja Bździuch, Julia Michońska, Natalia Górniak, Lena Karczmarzyk, Marcel Błażyński,  Gracjan Bździuch, Konrad Maciocha, Bartosz Kwiatkowski

IIIb

Paulina Augustyniak, Lena Bździuch, Maja Droździel, Sara Kościelska, Emilia Kukiełka, Szymon Kukiełka, Antoni Kulanica, Jakub Marzec, Izabela Rykowska, Kamil Wardach

 

Uczniowie klas IV-VIII

Klasa

Imiona i nazwiska uczniów

Średnia ocen

IVa

Szymon Surmacz

Magdalena Bździuch

Zuzanna Gontarz

Szymon Pękala

5, 55

5,27

5,00

4,82

Va

Wiktor Bździuch

Paweł Kutryn

Marcin Kwiatkowski

Sebastian Kotwica

Kacper Szponar

5,33

5,25

5,17

5,00

4,75

Vb

Marcelin Kukiełka

Mateusz Bździuch

Aleksandra Kusiak

Martyna Maciocha

Szymon Garbacz

5,50

5,17

5,17

5,17

4,83

Vc

Maksymilian Jastrzębski

Eliza Ćmiel

Lena Kukiełka

Lidia Rataj

Julia Grochowicz

Milena Maciocha

Blanka Biały

Filip Bujok

Alicja Bździuch

Natalia Bździuch

Zuzanna Jakób

5,33

5,17

5,17

5,17

5,08

5,08

5,00

5,00

5,00

4,82

4,92

VIa

Igor Szcząchor

Michał Kusiak

Przemysław Ziomek

Krystian Adamowicz

Gabriel Bielak

Agata Wrębiak

5,42

5,25

5,00

4,83

4,83

4,75

VIb

Wiktoria Babiarz

Amelia Kukiełka

Lena Garbacz

Magdalena Gmyz

Amelia Larwa

5,17

5,08

4,92

4,92

4,83

VIc

Miłosz Jastrzębski

Marika Lewczyk

Hanna Wasąg

Nikola Jastrzębska

Gabriela Kłos

Julia Koszarna

Sabrina Wasong

Martyna Kulanica

Andżelika Nowak

Magdalena Palikot

Gabriela Łokaj

5,25

5,17

5,17

5,08

5,08

5,08

5,08

5,00

5,00

4,93

4,75

VIIa

Karolina Maciocha

Klaudia Szymańska

Jakub Adamowicz

5,07

5,07

4,90

VIIb

Zofia Maciocha

 Natalia Kaczorowska

Karolina Miarowska

Magdalena Bździuch

Weronika Tracz

Rafał Brodziak

Karolina Skubis

Emilia Ćmil

Jaromir Muca

Kacper Wasong

5,57

5,29

5,29

5,21

5,21

5,07

4,93

4,86

4,86

4,79

VIIIa

Milena Michońska

Martyna Kozak

Gabriela Torba

Faustyna Mazurek

Patrycja Kwiatkowska

Katarzyna Kwiatkowska

Martyna Harasiuk

Kacper Przytuła

5,50

5, 39

5,06

4,94

4,83

4,83

4,78

4,78

VIIIb

Agnieszka Tracz

Natalia Tracz

Milena Bździuch

Klaudia Pyzio

Milena Dziwura

Aleksandra Mnich

5,39

5,29

5,06

4,83

4,83

4,78

 

23 czerwca 2020

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: