Strona główna
Sukcesy naszych uczniów
W dniu 21 maja 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju odbył się XXVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o bł. Stefanie Kardynale Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia pod hasłem „Dla nas, po Bogu, największa miłość to Polska”.
Sukcesy
5 maja 20026 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tereszpolu- Zaorendzie odbyła się X edycja Konkursu Czytelniczego ph. „Znam przesłanie Jana Pawła II”.
XXXIII Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele
Dnia 21 kwietnia 2026 r. w sali pod kościołem MB Królowej Polski w Zamościu odbył się finał XXXIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele pod hasłem „MARYJA – MATKA NADZIEI”.
Wycieczka do Zakopanego
Uczniowie z klas 6 i 7 Dzień Dziecka uczcili dwudniową wycieczką do Zakopanego.
Wycieczka klas Va i Vb do Powerlandu w Biłgoraju
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas Va i Vb wybrali się na wycieczkę do Powerlandu w Biłgoraju. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu.
Pokoludki zamieszkały w Aleksandrowie
Pokoludki zagościły w Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie i dzieci zaprzyjaźniły się z nimi na dobre. Wszystko zaczęło się od tego, że biblioteka zakwalifikowała się do konkursu „W krainie Poku” - wspólnej inicjatywy FundacjiRozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Wydawnictwa Widnokrąg. Dostaliśmy w prezencie od organizatorów piękną książkę"Księga Poku", której autorem jest Edgar Valter.
Rajd, rywalizacja i strażacki prysznic
Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie klas IV spędzili bardzo aktywnie. Wyruszyliśmy pieszo na Trzepietniak, gdzie od samego początku dopisywały nam świetne humory i energia do zabawy.
Sukces wokalny Michaliny!
Pierwsze miejsce w XXI Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika" dla uczennicy klasy 2a Michaliny Kozy. Gratulujemy!
Dzień Dziecka klasy Ib
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 1 b wybrali się do Sali Trampolin „Na Zamku” w Tomaszowie Lubelskim.
Pod ziemią, wśród legend i egzotycznych roślin – wycieczka klasy 4b
W piątek 29 maja uczniowie klasy 4b wybrali się na niezwykłą wycieczkę do Lublina. Choć większość z nas bardzo często odwiedza to miasto, podczas tej wyprawy mieliśmy okazję zobaczyć je z zupełnie innej strony… a nawet od dołu!
Michał Kukiełka w gronie stypendystów Urzędu Marszałkowskiego
14 maja odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów uznania uczniom wyróżnionym w programie stypendialnym realizowanym przez Urząd Marszałkowski. Z dumą informujemy, że w gronie stypendystów znalazł się uczeń naszej szkoły - Michał Kukiełka.
Brązowe medale naszych uczniów w trójboju lekkoatletycznym
W czwartek, 28 maja, na obiektach PCS przy ZSBiO w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w trójboju lekkoatletycznym. Tegoroczna rywalizacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wystartowała rekordowa liczba drużyn: aż 20 zespołów chłopców oraz 12 drużyn dziewcząt z klas IV.
Podwójne złoto i awans do finału wojewódzkiego!
W środę, 27 maja, na stadionie OSiR w Biłgoraju odbyły się półfinały wojewódzkie w biegach sztafetowych. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w sztafetach 4x100 m w kategoriach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży.
Finał Wojewódzki Pucharu Tymbarku
21 maja 2026 roku dziewczęta z klasy 4b reprezentowały naszą szkołę w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarku, który odbył się w Lubartowie. Turniej był częścią XXVII edycji największych w Polsce rozgrywek piłkarskich dla dzieci „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nagrodą dla zwycięzców był awans do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Powiatu w Biegach Sztafetowych
W czwartek 21 maja na stadionie przy ZSBiO w Biłgoraju odbyły się mistrzostwa powiatu w biegach sztafetowych. Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży.
Udany występ w półfinale wojewódzkim w Lidze LA
19 maja na stadionie OSiR w Biłgoraju odbył się drugi etap zawodów lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców oraz dwie uczennice, które wywalczyły awans indywidualnie na zawodach powiatowych.
Powiatowe turnieje piłki nożnej
W maju nasza szkoła brała udział w powiatowych turniejach piłki nożnej w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży.






















.jpg)






